DISC

OEM ZF Z34 167X177,5mm

Indeks katalogowy: 04/600699

  • Brak
  • Czas dostawy: Brak
  • Dostawa: od 8,84 USD
39,17 USD / szt. 31,85 USD + 23% VAT / szt.

Opis

TARCZA CIERNA Z34 167X177,5mm 3WG190 4WG190 5WG190 6WG190 3WG191 4WG191 5WG191 6WG191 3WG210 4WG210 5WG210 6WG210 8WG210 3WG211 4WG211 5WG211 4WG230 5WG230

DISC LAMELLE DISQUE LAMINA DISCO LAMELLARE
Z34 167X177,5mm 3WG190 4WG190 5WG190 6WG190 3WG191 4WG191 5WG191 6WG191 3WG210 4WG210 5WG210 6WG210 8WG210 3WG211 4WG211 5WG211 4WG230 5WG230

MANUFACTURER NUMBER
NEW HOLLAND 331894A1, 8604702
DOOSAN 1.222-00002
Hyundai 0501212370, ZGAQ-01507
JCB 04/600699
JOHN DEERE T173841
LIEBHERR 571617908
MANNESMANN-DEMAG 47247712
NACCO-IRV 4080644
TEREX 15275784
TEREX EQUIPMENT LIMITED 6089130
VOLVO 832000830

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Express - tego samego dnia na wskazany adres : od 164,24 USD
Kurier TNT : od 8,84 USD
Kurier Raben : od 30,32 USD

Zobacz także