content_copy
content_copy

O-RING DEUTZ FAHR 30X2,5 OEM ZF

Indeks katalogowy: 04415825

  • Dostępność: Brak
  • Czas dostawy: 5-6 dni roboczych na terenie Polski. Możliwa dostawa ekspresowa za dopłatą.
  • Dostawa: od 35,00 zł (Kurier TNT/Fedex)
2,58 zł brutto / szt. 2,10 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

USZCZELKA O-RING DEUTZ FAHR 30X2,5 OEM ZF

O-RING DEUTZ FAHR 30X2,5 OEM ZF

AGCO X548.886.100.000
AGCO X548886100000
CATERPILLAR INC. 1698334
CLAAS CSE 11363920
CNH NEW HOLLAND 1-31-775-258
CNH NEW HOLLAND 73161455
CNH NEW HOLLAND 8479537
DOOSAN 401002-02177
DOOSAN A133181
FAUN 8479537
JOHN DEERE 51M7086
JOHN DEERE T305294
KUBOTA 3J08023430
KUBOTA 3J08023431
MAN NUTZFAHRZEUGE AG 131775258
SAME DEUTZ FAHR (SDF) 04415825
TEREX EQUIPMENT LIMITED 15271257
TRAKTORENWERK LINDNER 80634303312
ZF 0634303312 0634.303.312 0634 303 312

Zapytaj o produkt