content_copy
content_copy

PODKŁADKA DYSTANSOWA ŁOŻYSKA SATELITY

OEM ZF 22,1X32X1,00mm MTE3050

Indeks katalogowy: 0730001502

  • Dostępność: Brak
  • Czas dostawy: 5-6 dni roboczych na terenie Polski. Możliwa dostawa ekspresowa za dopłatą.
  • Dostawa: od 35,00 zł (Kurier TNT/Fedex)
35,39 zł brutto / szt. 28,77 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

PRZEKŁADKA 22,1X32X1,00mm

SPACER WASHER 22,1X32X1,00mm

CNH NEW HOLLAND 3138204R1
CNH NEW HOLLAND A48878
FAUN 0744461
FIAT AUTO S.P.A. 9286659
LIEBHERR GMBH 571102308
ORENSTEIN & KOPPEL AG 4137500
SAME DEUTZ FAHR (SDF) 01299437
VOLVO 002045190
ZF 0730001502 0730.001.502 0730 001 502

Zapytaj o produkt