INNER CLUTCH DISC

OEM ZF Z29 S=2mm T7117L T7113L T7115L T7100PS T7119L T7120L ECCOM 1.3 T7140 4WG150 6WG150 4WG180 4WG158 6WG180 4WG158 4WG200 4WG208B 6WG200 3WG201 6WG201 3WG100 4WG100 6WG100 3WG100

Indeks katalogowy: 04416413

  • Dostępne
  • Czas dostawy: w magazynie, realizacja 24 godziny
  • Dostawa: od 8,81 USD
11,41 USD / szt. 9,28 USD + 23% VAT / szt.

Opis

PRZEKŁADKA SPRZĘGŁA Z29 S=2mm 3WG100 4WG100 4WG180 6WG100 6WG181 T7336L T7328 T7334 T7113L T7115L T7117L T7100PS T7119L T7120L

INNER CLUTCH DISK Z29 S=2mm
INNENLAMELLE DISQUE INTERIEUR LAMINA INTERIOR DISCO FRIZIONE INTERNO

MANUFACTURER NUMBER
AGCO 35015200 F824.100.360.180 F824100360180 V35015200
BOMAG H-1000002088
CNH NEW HOLLAND 73143009 7381130 E135226
DOOSAN 1.222-00023 152074 A133353 MX152074
E. N. M. T. P. / CPG 599132580
E. N. M. T. P. / CPG 700094983
FAUN 7381130
FURUKAWA A2464330832
GROVE 8781005
Hyundai Motor Company 4642308332
JCB 04/800280
JOHN DEERE T116586
LIEBHERR GMBH 7009642
MAFI 000,902,0423
MANNESMANN-DEMAG BAUMASCHINEN 77097500
MOXY TRUCKS AS 152074
Manitowoc 8781005
NACCO-IRV 1390931 8062640
ORENSTEIN & KOPPEL AG 7381130
SAME DEUTZ FAHR (SDF) 04416413
SCHOPF MASCHINENBAU GMBH 44269
TEREX 09398104 8027480
TRAKTORENWERK LINDNER 84642308332
VOLVO 002258870

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Express - tego samego dnia na wskazany adres : od 163,56 USD
Kurier TNT : od 8,81 USD
Kurier Raben : od 30,20 USD

Zobacz także