content_copy
content_copy

SNAP RING CASE FENDT

OEM ZF

Indeks katalogowy: 04416966

  • Dostępność: Brak
  • Czas dostawy: 5-6 dni roboczych na terenie Polski. Możliwa dostawa ekspresowa za dopłatą.
  • Dostawa: od 35,00 zł (Kurier TNT/Fedex)
2,95 zł brutto / szt. 2,40 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

PIERŚCIEŃ OEM ZF

SNAP RING, SPRENGRING, ANNEAU ELASTIQUE, ANILLO MUELLE, ANELLO ELASTICO OEM ZF

AGCO F514.100.360.040
AGCO F514100360040
CLAAS CSE 11708750
CNH NEW HOLLAND 1-99-721-024
MAN NUTZFAHRZEUGE AG 06.29019-0015
MAN NUTZFAHRZEUGE AG 199721024
SAME DEUTZ FAHR (SDF) 04416966
ZF 0630.513.025 0630 513 025 0630513025

Zapytaj o produkt

Zobacz także

Akcesoria